8 Mayıs 2012 Salı

İyiki doğmuşum, İyiki doğurmuşum !

Bu başlık Duru doğduğundan beri her doğum günümün sloganı haline geldi :)))

Bu doğum günüm geçen senelere göre oldukça sade geçti. Gerçek dostlarımla çoğu zaman ayrı ayrı buluşup bol bol pasta üfleyerek geçirdim. İlk kutlama sevgili iş arkadaşlarımdan bir gün önce geldi...
Ertesi gün 05.05.2012 kızlar buluşması yapıp Beşiktaş'a indik... Her zamanki gibi Beşiktaş diyince ilk akla gelen kumpirimizi yemeden olmazdı...
Sonraki plan olan sevgili kocacım kardeşlerim ve çoook sevdiğim arkadaşım dostum, sadece biz olacaktık... ( İstikamet Maçka On numara ) Çok sevdiğim her zaman her halinden keyif aldığım bir mekandır. Ama kahvaltıyı ayrıca öneririm. Aslında yanımda olmasını istediğim birileri daha vardı ama olmadı... Olsun kalbim sizinle !!
Şimdi sıra kızıma yetişmede... Anneannesine bıraktığım kızıma gidip onunlada pastamı üflemeliydim. Yatmaya hazırlanmışlardı kiii yetiştik :)


Bu arada üzerimdeki gömlek çok sevdiğim arkadaşım Mine'nin hediyesi. Eve varır varmaz giydim. Çooook sevdim.
Bu resimde babacım eksik... Olsun Allah gerçekten yokluğunu göstermesin. Yazlıkta keyifte :)) Anneciğim işleri vardı geldi. Babam biraz yalnız kaldı...- Annecim yavrusu yavrusunun yavrusu :))) Çok sevdim bu lafı..
Ne kadar çok resim yüklemişim farkında olmadan :) Kusura bakmayın arkadaşlar..

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...