31 Ocak 2014 Cuma

Tarçın Pasta Evi Blogger Buluşması
Geçtiğimiz hafta Tarçın Pasta Evi yani Fatma'nın düzenlediği bir etkinliğe davetliydim. Fatma gerçekten çok şahane ev sahipliği yaptı. O kadar iş arasında hepimizle tek tek ilgilendi. Çok emek vermişti belli ama emeklerinin karşılığını aldı sanırım çünkü hepimiz çıkarken yüzümüzde kocaman bir gülümseme vardı.
Bu buluşmaya ev sahipliği yapan Trump Towers Midpoint  e ayrıca teşekkürler. Servisleri çok hızlı ve güzeldi.Etkinlikte katılan arkadaşların bir çoğunu tanıdığımdan sohbetler çok kıvamındaydı :) Bol bol gülüştük.Fatma'cım biraz kendinden bahsettikten sonra etkinliğe katılan tüm arkadaşlara da söz verip, kendimizi tanıtmamıza fırsat verip, daha samimi bir ortam yaratmış oldu.


Balyanak kendini ve Sosyal Anneler i anlatırken :)

Daha sonra çeşitli markalar çok kısa kısa sunumlarını yapıp, bizleri markaları le tanıştırdılar. Ama günün süprizi Onto İletişim den geldi. Katılan bloggerlar adına Küçükyalı Çocuk Esirgeme Kurumuna bağış yapmışlar. Hepimizin gözleri doldu. Tekrardan tebrik ediyorum.Keremika / Şanslı 3 kişiden biri de bendim :)
Ev sahibimiz Fatma kendi elleri ile bize bu pastayı hazırlamış. Hep beraber kestik. Ellerine sağlık görüntüsü kadar tadı da muhteşemdi.


Kızlarla bir ara kaçamak yapıp, kahvelerimizi içtik.


Bu günde emeği geçen herkese teşekkürler.. 

2 yorum:

  1. Canım ne güzel bir etkinlik olmuş, tüm hediyelerini güle güle mutlu günlerde kullan :')

    YanıtlaSil
  2. bu özel günümde benimle olduğun için teşekkürler. Sevgiler.www.tarcinpastaevi.com

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...